O mnie

Selfie z drona

Pasja i Profesjonalizm

Fotografia, wideo i drony to moja pasja od lat. To właśnie tak powstał Latający Czarodziej.

Wiele zrealizowanych projektów wideo, jak i tysiące wykonanych profesjonalnych fotografii to doświadczenie, które w połączeniu z kreatywnością, pasją  i doskonałymi narzędziami pozwalają na osiąganie spektakularnych efektów. Posiadam profesjonalne uprawnienia Pilota Drona, wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, co jest nie tylko potwierdzeniem moich kompetencji, ale daje mi to duże możliwości w kwestii realizacji zleconych projektów, jak na przykład loty dronem w bliskiej odległości od lotniska.

Połączenie pasji i profesjonalnych umiejętności sprawdza się w 100% w moim przypadku.

Wszystkie zlecenia realizuję od A do Z, czyli od pomysłu, przez scenariusz, wykonanie zdjęć, materiałów wideo, dobór odpowiedniej muzyki do klipów, montaż i postprodukcję po finalny niepowtarzalny produkt jakim są zdjęcia lub klip wideo.

Zadzwoń i omówmy szczegóły współpracy.

Fotografia i wideo

Realizuję projekty z zakresu fotografii i wideo, a w szczególności fotografii nieruchomości, fotografii wnętrz, realizuję reportaże z wydarzeń, eventów, ślubów wydarzeń sportowych, imprez firmowych. W swoim portfolio mam także realizację sesji fotograficznych i wideo w gastronomii, w hotelarstwie i innych branżach. Realizowałem teledyski i spoty reklamowe.

Dron, aparat czy kamera to tylko narzędzia, które mogą się wzajemnie uzupełniać.

fotograf-reportaż

Fotografia i wideo z drona

Do realizacji projektów używam profesjonalnego i najnowocześniejszego sprzętu, który pozwala mi między innymi robić ujęcia w 5K, nagrywać wideo w płaskim profilu, a fotografie wykonywać nawet w rozdzielczości 48mpx. Mam też możliwość stworzenia bardzo atrakcyjnych Panoram 360, które świetnie sprawdzą się na profilu Facebookowym.

Wykonuję wysokiej jakości zdjęcia, nagrywam filmy w wysokiej rozdzielczości, a także wykonuje kompleksowo zlecenia od scenariusza po gotowy klip wideo.

Wraz ze swoim zespołem operatorskim realizuję wymagające projekty w postaci tworzenia klipów reklamowych, teledysków, efektownych reportaży z wydarzeń czy filmów ślubnych.

Mam też drony pozwalające na latanie wewnątrz pomieszczeń, więc tak naprawdę nic nas nie ogranicza. Mogę wlecieć do budynku z zewnątrz i przez cały czas  przemieszczać się dronem z kamerą po wnętrzach nieruchomości tworząc niepowtarzalne i spektakularne ujęcia.

DJI Mavic 3

Wideo z drona FPV

Dron FPV to zupełnie inna perspektywa wideo niż to znane z dronów tradycyjnych. Kamerą na dronie FPV mogę tworzyć nie powtarzalne, dużo bardziej dynamiczne filmy. Mogę wlatywać w miejsca niedostępne dla tradycyjnego drona czy dla operatora kamery na ziemi.

Wyobraź sobie klip, w którym wlatuję z zewnątrz do budynku i cały czas latam w środku dronem prezentując to co dzieje się w Twojej firmie. Taką możliwość daje dron FPV.

Oczywiście filmy z drona FPV to również wysoka jakość w rozdzielczości nawet 5K.

Kompleksowa Realizacja Projektów Foto i Wideo

Fotografia i wideo z drona to nie tylko profesjonalne przygotowanie i specjalistyczny sprzęt, ale także kreatywne, często niekonwencjonalne rozwiązania, które dają możliwość uzyskania niepowtarzalnych obrazów. Jednym z takich nieszablonowych rozwiązań w świecie wideo z drona są drony  FPV, które pozwalają na zupełnie inne, często bardzo dynamiczne, a wręcz akrobatyczne ujęcia. Latanie w pomieszczeniach, dynamiczne nagranie wyścigów samochodowych czy biegu, lub innej imprezy sportowej, a także wykonanie ujęcia nietypowej dla klasycznych dronów osi to dla mnie kolejne wyzwanie, którego chętnie się podejmę.

Wykonując swoje projekty wideo staram się łączyć techniki tak aby efekt końcowy robiłem oczekiwane wrażenie. Dron klasyczny, w połączeniu z dronem FPV i tradycyjną kamerą na ziemi pomagają w atrakcyjny sposób opowiedzieć krótką historię, zaprezentować obiekt czy zdać relację z wydarzenia.

Odwiedź moje Social Media

Bądźmy w kontakcie

Zadzwoń